Menu

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات، قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین و مقررات از سوی کاربر است.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر:

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه بنکدار تحریر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.
سیاست‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند .فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی بنکدار تحریر محفوظ می‌دارد.